Gucci Ophidia Bel Çantasıyla Tanışalım

Bel çantalarının 2018 yazı için gümbür gümbür geldiği ve baya bir sürede böyle olacağı artık bir sır değil.. Tüm markalar bu pastadan pay almak için uğraşırken Gucci 1 numarada olan yerinin korumaya kararlı gibi görünüyor!
Bu modayı sevseniz de sevmeseniz de bol bol göreceksiniz. Eğer siz de nefret edenlerdenseniz bu konuda Gucci'yi suçlayabilirsiniz; çünkü kışın GG Marmont Belt Bag ile trendin başındaki marka durumunda.. Gucci muhteşem bir modele sahipken şimdi piyasayı Ophidia Belt Bag ile sallamaya hazırlanıyor!
İşte huzurlarınızda Gucci Ophidia Belt Bag..
Ophidia serisinde en çok sevilen çanta modellerinin zamansız oluşu.. Yani kesinlikle modası geçmiyor. Vintage modellerin, trendle uyumunu en güzel şekilde ortaya koyuyor. Süet gövdenin çatlak deri ile uyumu muhteşem.
Tam yaz aylarında jean ve beyaz salaş t-shirtlerle kombinlemelik bir model bence.
Ön gövdede Gucci'nin klasik GG logosu, yine markanın klasikleşen kırmızı ve yeşil renkleriyle kombinlenmiş. 90'lara atıfta bulunsa da günümüz çizgilerini de taşıyor ve 3 model seçeneği var; süet deri olarak kestane ve kırmızı renkleri ve klasik gucci deseni. Son olarak fiyatı
1,390$
Yaz aylarında çok tutulacak gibi duruyor, siz ne dersiniz?

Hiç yorum yok: