Louis Vuitton Pre-Fall 2018 Çantaları

Louis Vuitton'un 2018 sonbaharı için hazırladığı çantalara kısa bir bakış atalım mı?
Louis Vuitton moda sektöründeki 'luxury' olarak anılan lüks markalar arasında en zengini olduğundan genelde ondan çok büyük gösteriler ve şovlar beklenir. Bu gösterileri, Louvre ya da markanın kendi Frank Gehry tasarımı Louis Vuitton Vakfı binası gibi küresel mekanlarda büyük şovlar eşliğinde düzenler. Fakat Prefall 2018 için bu sefer farklı bir yaklaşım sergileyerek sessiz bir biçimde sadece 15 lookbook fotoğrafını paylaştı.
Bu 15 fotoğrafın sadece 7 tanesinde çanta var, bir çoğu ise son dönemde çok sevilen Petite Malle clutch yada şapka kutusundan esinlenerek yapılan Petite Boite Chapeau'nun yeni versiyonları..
Tabiiki olmazsa olmazı olan monogram canvas yine var ama bu sefer klasik model olan speedy'i siyah deri ile kontrast olarak kullanıp yeni versiyonunu ortaya çıkarmış.
Louis Vuittonson bir kaç sezondur yakaladığı klasik monogram ve değişik renklerdeki deri birleşimini trendi yükselerek devam ediyor.
Bu görüntülerden yola çıkarak tüm kolleksiyon hakkında yorum yapmak kolay değil ama yenileri geldikçe sizinle paylaşmaya devam edeceğim..

Hiç yorum yok: