The Louis Vuitton Millefeuille Tote

Louis Vuitton'un tasarımcısı Nicolas Ghesquiere, markasının klasik çizgilerini kendi modern çizgileriyle yorumlayarak; özellikle aksesuar bölümünün klasik monogram kumaşını renkli deri modern tasarımlar biçiminde birleştirerek; lüksün en eski simgelerinden biri olan Lous Vuitton'un tazelenmesini sağladı.
Bu hamle Vuitton'a taze bir soluk getirerek çantaların yeniden 'sold out' durumuna gelmesini sağladı. O zaman yukarıda bahsettiğimiz tasarımdan payına düşeni alan Louis Vuitton Millefeuille Tote'a yakından bakalım.
Millefeuille adını, ünlü Fransız tatlısı olan Milföy pastasından alıyor ve modeli de ona uygun bir şekilde 3 ana bölmeden oluşuyor. Ön ve arka bölmeler için klasik monogram kullanılırken ortadaki bölme için monograma kontrast renklerde dana derisi kullanılmış. Ön kısmında çantanın dışına doğru uzanan klasik LV kilit mevcutken, orta bölme ise çift fermuar şekillendirilmiş.
Bölmelerinin fazlalığı ve uzun askısı kullanım kolaylığı sağlarken, monogram ve diğer deri bölümlerinin uyumu şıklığını tamamlıyor.
Son olarak çantanın iki rengi var; Noir Rouge ve  Sesame Peche fiyatı ise 2,960$
x

Hiç yorum yok: