SEZON ÇANTALARI


Şöyle bir genel olarak 2017-2018 yıllarının it bag kategorisine hep birlikte bir göz atmaya ne dersiniz?
Hangi markalar çok tutuluyor, hangileri çıkışta bunun yanında hangi markalar bu yarışta geride kaldı? En popüler çantalar hangileri?
Bir tane çanta alacak olsanız hangisini almalıyız? İşte benim gözümden sezon çantaları...


İlk olarak inanılmaz bir çıkış yakalamış olan GUCCI ile başlamak istiyorum. Marmont serisi ile yükselişe geçip bu rüzgarla klasik çantalarına modern dokunuşlarla yükselişe devam ediyor!


İkinci bahsedeceğim marka YSL/ Saint Lauren Gucci kadar hızlı olmasada çok ciddi bir çıkış yakaladı ve sokak modasında örneklerini bolca görmemiz mümkün.. Özellikle gündelik, rahat modeller üretmesinden dolayı fazlaca tercih ediliyor.


Sırada Klasik markalar var yani Louis Vuitton, Hermes, PradaChanel  ve Dior yani modası hiç bir zaman geçmeyecek; her modelinin her zaman takabileceğiniz markalar. Yine bunlarda sezon modasını takip ederek yeni modeller çıkarsalarda klasikleri hiç bir zaman vazgeçilemiyor.


Eğer bir çantaya yatırım yapacaksanız bu markalardan birine yapmanızı öneririm. Hem yatırımınız uzun ömürlü olur hemde sıkıldığınızda ikinci el satıp yeni çantanızı çok daha kolay alırsınız =)

Hiç yorum yok: