Örgü Hırkaları-Kazakları Sandıktan ÇıkarınEğer sandıklarınızda örme hırkanız varsa çıkarmanın tam zamanı! 
Eskiden anneannelerimizin ördüğü kazaklarların yerini hiç bir şey tutmazdı; şimdide aynı değerlerini tekrar kazanıyorlar. Trendler artık rahatımıza çalışıyor =) Uzun geceler, kısa günlerde karanlıkta uyanmak bu kadar zorken en güzeli sıcacık kazaklara-hırkalara sarılmak ve sıcacık kalmak bence.. Kalın iplikle örülmüş hırkaları basic beyaz yada siyah t-shirtlerinizle basit trendler uygulamanız işten bile değil! Hele de altına dizüstü çizmelerinizi giyerseniz sokak modasında yerinizi rahatça alabilirsiniz.

Örebiliyorsanız kendiniz örün yok benim elimden gelmez diyenlerdenseniz (benim gibi) yapabilen birilerine sipariş verin mesela instagramda ücret karşılığı örenler var..
Peki giyerken nelere dikkat etmemiz gerekiyor? 
Eğer çok kiloluysanız çok kalın ve kısa olanları tercih etmemeniz gerekiyor, sizi daha iri gösterebilir.. Yada buyunuz kısaysa çok uzun olanları tercih etmemeniz gerekiyor ki boyunuzu daha kısa göstermesin. Ben genelde kalça boyundakileri tercih ediyorum mesela.. 


Aslında bu trendi uygulamak için en güzel havalar kuru ama soğuk olanlar. Üzerine giyeceğiniz kabanla birlikte sizi sıkma ihtimali yüksek o yüzden serin ama kuru havalarda yada kapalı ortamlarda kabansız tarz yaratmak için birebirler..
Görüntüyü hayal edin beyaz basic tshirt, örme hırka, altına jean ve sizin hayal gücünüze kalmış bir ayakkabı en güzeli değil mi?Hiç yorum yok: