İngiliz Kraliyet Ailesi Gelinleri Nişan Duyurularında Ne Tercih Etmiş?


Kraliyet ailesine gelin olacaksınız ve bütün gözler sizin üzerinizde olacak.. Basına verdiğiniz ilk nişan görüntülerinde nasıl giyinirdiniz? Muhteşem yüzüğünüze hangi kıyafeti yakıştırırdınız?
İşte yıllardır Kraliyet ailesi gelinlerinin nişanlarını duyurdukları fotoğrafları =)

Prenses Elizabeth 1947Prenses Elizabeth kraliçe olmadan önce 1947'de Danimarka ve Yunanistan Prensi Philip ile nişanını duyururken şampanya rengi kolları dirsekte biten kurdele detaylı çok şık bir elbise tercih etmiş. 21 yaşında olan Elizabeth bu şık elbiseyi beyaz ayakkabılar, inci kolye ve kırmızı rujla tamamlamış.

Prenses Margaret 1960
1960 yılında Antony Armstrong-Jones ile nişanını duyurduğu fotoğrafta Prenses Margaret sade gri tonlarda döpiyes tercih etmiş. Kıyafetini kahverengi ayakkabılar, buynunda krem ipek eşarp ve mercan ruj ile tamamlamış.
Prenses Anne 1973
Kraliçenin en büyük kızı olan Anne,1960-1970 yıllarında moda konusunda öncü kabul ediliyordu ve tüm kıyafet ve aksesuvarları merak konusuydu. Mark Phillips ile olan nişanını duyururken de hayranlarını hayal kırıklığına uğratmadı ve giydiği uçuk pembe döpyesini, pembe- sarı çizgili eşarp, şık bir broş ve inci küpelerle tamamlamış.Lady Diana Spencer 1981
Lady Diana Kraliyet ailesinde yavaş yavaş kabul gördüğü dönemlerde Prens Charles ile nişanını ilan ederken safir nişan yüzüğüne takım olarak Harrods marka mavi bir döpiyes seçmişti. İçerisine yine Harrods marka kuş desenli ipek bir bluz seçmişti. 

Sarah Ferguson 1986
Meghan Markle'dan öncede Kraliyet ailesinde nişan duyurusunda palto giyilmiş =) 1986'da Prens Andrew ile nişanını açıklarken Sarah siyah uzun bie kaban, mor ipek bluz, beyaz uzun çorap ve inci küpelerle çıkmış basının karşısına.

Sophie Rhys-Jones 1999
Sophie nişanının duyuru fotoğrafında seçtiği gösterişten uzak gri tonlarındaki döpiyesiyle Prenses Margaret'ı örnek aldığı konuşulmuştu.  Ama farklı olarak Tomasz Starzewski döpiyesindeki detaylar çok dikkat çekmişti. Bu görüntüsünü pırlanta küpeler ve safir kolye ile tamamlamış.
Autumn Kelly 2007


Autumn Kelly, Kraliçe Elizabeth'in torunu olan Peter Phillips ile nişanını British Eventing Festival'de duyurdu. Dolayısıyla katıldıkları festivale uygun polo t-shirtler, beyaz pantolon ve flip-floplarla görüntülendi.Kate Middleton 2010

Kate Lady Diana'nın oğlu olan William ile nişanını duyururken tüm gözlerin üstünde olduğunun farkındaydı. Seçtiği gece mavisi renkte, ipek Isla elbiseyi Tiffany pırlanta, safir kolye ve küpeleriyle tamamlamıştı.
Zara Phillips 2010
Zara görüntüsündeki sadelikten dolayı görümcesi olan Autumn'un izinden gittiği konuşulmuştu. Basının karşısına; jean, kar botları ve yeleğiyle çıkmıştı.

,
Ve son olarak bu yazıyı yazmama ilham olan;

Meghan Markle 2017


Meghan Prens Harry ile olan nişanını duyururken oldukça resmi çıkmayı seçmişti basının karşısına. Çabasız bir şıklık loşturmuş olan Meghan yeşil renkteki P.A.R.O.S.H elbisesini, beyaz Line the Label kabanı, süet Aquazzura ayakkabıları ve Birks küpeleriyle tamamladı.Hiç yorum yok: