Kraliyet ailesinin St. Mary Magdalene Kilisesi'nde gerçekleşen geleneksel Noel etkinliğine ilk kez aileden olmayan biri katıldı. Bu olay bir geleneğin değişmesi olarak yorumlandı. Ve herkesin merakla beklediği kare geldi😍 Her yıl Noel sabahı Kraliyet ailesinin St. Mary Magdelene kilisesine yaptığı geleneksel yürüyüşte Meghan Markle ve Kate Middleton aynı kareye girdi🔥


Prens William ve Meghan Markle’ın nişan haberinden sonra gözler Kate Middleton’a dönmüştü.. Kate Middleton’un Prens Harry ile ilk evlendiği zamanlarda sonunda Kraliyet ailesinden Lady Diana’dan beri görülmeyen hareketli günlerin başlayacağını sananlar çok büyük hayal kırıklığına uğramış, Kate’in gazetecilere verdiği en büyük haber sadece üst üste hamile kalması olmuştu.
Şimdi Meghan Markle’la birlikte tekrar umutlar çoğaldı ve Kraliyet ailesinin hareketli günlere gebe olduğu konuşuluyormuş.
 
Siz ne dersiniz bilemiyorum ama sıkı bir 'Suits' izleyicisi olarak ben Meghan Markle'ı çok severdim dolayısıyla tüm karelere aynı sempatiklikle bakıyorum galiba. Bana verdiği tüm fotoğraflarda çok doğal ve sıcak geliyor.
Şimdi moda dünyasının konuştuğu kısma gelelim. Herkes tabiiki Meghan ve KAte'i her şeyleriyle olduğu gibi bu etkinlikte tercih ettikleri kıyafet seçimleriyle de karşılaştırdı. Meghan'ı ekrandan tanıyanlar onu daha sempatik bulurken, bir kısımda Kate'in daha zarif va aileye yakışan gelin olduğunu konuşuyor.
Neler giydiler bizde bakalım o zaman..
Cambridge Düşesi
Kate Middleton
'Bride to be'
Meghan Markle
Kaban -- Miu Miu
Şapka-- Lock Hatters
Eldiven-- Cornelia James
Çanta-- Mulberry
Ayakkabı-- Tods
Ve küpeler Kiki Mcdonough
Kaban-- Sentaler
Şapka-- Philip Treacy
Küpeler-- Maison Birks
Çanta-- Chloé
Eldiven-- Dents Gloves
Çizme-- Stuart WeitzmanOlay küpeler de bunlar =) Kate Middleton bu küpeleri daha önce de bir bahar partisinde takmış.
Son olarakta Cambridge Düşesi Kate Middleton'un Noel etkinliği kıyafet seçimleri;