HOUSE 99 BY DAVID BECKHAM


Victoria Beckham'ın Esteé Lauder ile yaptığı iş birliği çok ses getirmiş ürünler yok satmıştı. Stil duruşu ve ilhamıyla paralel giden zeki, sofistike ve çekici bir koleksiyon hazırladığını söyleyen başarılı yıldız, modayı, renkleri ve feminenliliğin yükselen doğasını kutladığı bu makyaj ailesini giyilebilir lüks olarak tanımlamıştı. Hazırladığı makyaj kolleksiyonu ile kendinden sıkça söz ettiren Victoria Beckham'dan sonra şimdi eşi David Beckham'da onun izinden gitmeye hazırlanıyormuş.


David Beckham L'oréal Luxe ile yaptığı iş birliği ile erkek cilt bakım ürünleri piyasaya sunacağını duyurdu. David Beckham, “Firma ile yollarımız kesişmeden uzun zaman önce de erkekler için cilt bakımının öneminin ve bunun gelişmesi gereken bir alan olduğunun farkındaydım. Bu güzel tesadüf sayesinde güçlü ve tutkulu bir markanın yüzü olmaktan memnuniyet duyuyorum. Markada adeta kendimde gördüğüm özellikleri yakaladım” dedi.

Beckham ayrıca, “cilt bakımı sadece nasıl göründüğünüz ile değil nasıl hissettiğiniz ile de ilgilidir” diyerek; erkek cilt bakımına verdiği önemi gözler önüne serdi.

"House 99" adını verdiği markasına ait 21 erkek bakım ürününün, 1 şubatta İngiltere'de Harvey Nichols'larda, mart itibariylede tüm dünyada satışa çıkacağını duyurdu. 1999 yılının kendisi için ilk oğlu Brooklyn'in doğumuyla bir dönüm noktası olduğunu; olgunlaştığını; markaya bu yüzden bu adı verdiğini ifade etti.
İlhamın İngiliz berberlerinden alan marka, erkeklerin ev konforunda lüks bir şekilde bakım yapabilmelerini amaçlıyor. Cilde, saça, sakala ve vücuda yönelik 21 farklı ürüne sahip olan House 99, her cilt ve saç tipinin ihtiyacını karşılamayı hedefliyor. Özellikle erkek cildinin daha yağlı olduğunu göz önüne alarak oluşturduğu markasıyla yıldız piyasada büyük bir payın sahibi olacağının sinyallerini verdi.
Hiç yorum yok: