DİZ ÜSTÜ ÇİZMELER
Diz üstü çizmeler en trend sezonunu yaşıyor. Soğuk günlerde basit şıklık oluşturmak için anahtar parça konumundalar. Ünlülerden sokak modasına her yerde rahatlıkla görebileceğiniz diz üstü çizmeleri her marka neredeyse üretmiş durumda.
Diz üstü çizmeleri istediğiniz her şeyle kombinleyebilirsiniz. Skinny jeanler, taytlar, şortlar etekler.. Ama bence en rahat ve sezona uygun olanı over-size kazaklar ve elbiselerle kombinleyebilemek =)
Özelliklede bacaklarınızın inceliğinden eminseniz over-size kazaklar en tarz duranı!


Eğer dizüstü çizme almaya karar verdiyseniz ilk olarak istediğiniz materyali belirleyin. Derimi almak istiyorsunuz süet mi, yada çorap çizmede olabilir mesela.. Daha sonra boyuna karar vermeniz gerekiyor, bacak boyunuza göre tam dizde yada dizin üstünde seçebilirsiniz. Bunlardan sonra topuklu mu, düz mü istediğinize karar verin. Eğer boyunuzu kessin istemiyorsanız topuklu seçmekte yarar var ama daha casual bir görüntü için düz olanları da tercih edebilirsiniz.
Eğer görüntünüzü daha dikkat çekici hale getirmek isterseniz yine sezon trendi olan simli yada file çoraplarla iddialı bir görüntü oluşturabilirsiniz.Hiç yorum yok: