BACKPACK ON TREND

Hepimizin okul yıllarından aşina olduğumuz sırt çantaları yenilenerek hayatımıza tekrar girdiler. 2 sezondur emin adımlarla yükselen 'Backpack' trendi, rüzgarından hız kesmeden bu sezonda sokak modasında ön planda. En küçüğünden en büyüğüne; rahatlığı nedeniyle bir çok kişinin tercih ettiği sırt çantaları, tasarımcıların da işe öneminin artmasıyla uzun süre yerini koruyacak gibi görünüyorlar. 


İster skinny jeanlerle, ister elbiselerle hatta işe giderken şık kıyafetlerle bile kullanabileceğimiz bir çok model var piyasada. İçerisinin genişliği nedeniyle her şeyimizi kolayca taşımanın rahatlığını yaşıyoruz. Peki çantanızı nasıl özelleştirebilirsiniz.. Ben en çok renkli fular ve çanta aksesuarlarıyla kullanmayı seviyorum.. Değişik renklerdeki fularlarınızı çantanızın üst taşıma askısına sararak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Ya da değişik çanta aksesuarlarıyla size özel bir görünüm yakalayabilirsiniz.Sokak modasında sıkça gözümüze çarpan sırt çantalarında özellikle Louis Vuitton, Chanel, Michael Kors, Chloe, Fendi ve Gucci en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.
Ama bunlar bana bir boy büyük gelir diyorsanız muadillerini Zara, Mango gibi markalarda çok rahat bulabilirsiniz.. Ama ben sahte kullanacağım derseniz nolur ama nolur mağazasında orjinalini incelemeden kesinlikle almayın.. Piyasada  kadar korkunç sahteler var ki komik duruma düşmeniz işten bile değil.. 

Hiç yorum yok: